Про проект

Золоті Руки – це унікальний портал майстрів на всі руки, який поєднав у собі всеукраїнський магазин авторських робіт, простір для спілкування та обміну досвідом усіх творчих людей, а також став платформою для відкриття та розвитку власного бізнесу.

Магазин авторських робіт

На Золотих Руках Ви можете знайти та придбати унікальні авторські роботи від майстрів з усієї України. Всі ці роботи створені з любов’ю, своїми руками. І, щоб ви не шукали,  – подарунок, вишукані меблі для оздоблення інтер’єру, аксесуари, одяг , іграшки тощо, – Ви обов’язково знайдете фантастичні вироби, які не тільки відповідають Вашим запитам, але й випромінюють тепло рук неперевершених майстрів.

Ви завжди можете створити своє унікальне замовлення, яке наші майстри з радістю виконають. Якщо ж Ви вже обрали майстра, тоді Ви можете створити особисте замовлення конкретному майстрові.

Простір для спілкування та обміну досвідом

Золоті Руки – це в першу чергу спільнота майстрів, художників, дизайнерів та шанувальників мистецтва. Тому тут є всі необхідні інструменти для спілкування та обміну досвідом.

Для того, щоб майстер міг ділитися із своїми прихильниками важливою інформацією про себе, про свої роботи, про заходи, які він (вона) організовує, ми створили блог. Ведення блогу позитивно впливає на розвиток репутації майстра, а найкращі статті та майстер-класи,мають шанс потрапити до основного блогу Золотих Рук, що буде додатково сприяти популяризації робіт майстра.

Ще одна чудова можливість для покупців та майстрів – створення колекцій! Грамотно підібрані до колекцій вироби – це не тільки ознака хорошого смаку, але й можливість привернути увагу покупців саме до Ваших робіт. У створенні колекцій можна проявити весь свій творчий потенціал, а найкращі колекції попадуть на головну сторінку сайту.

Для того, щоб простіше було спілкуватися та обмінюватися досвідом з іншими майстрами ви завжди можете додати їх у своє коло друзів. Також у Вашому профілі Ви знайдете розділ улюблене. В цей розділ будуть потрапляти всі роботи, статті з блогу, магазини та колекції, які Ви відмітите, як свої улюблені.
 
Розвиток власного бізнесу

Ви мріяли про власний бізнес? Із Золотими Руками це просто! Для того, щоб розпочати, Вам не потрібний капітал! Просто натисніть «зареєструвати магазин» та додайте свої роботи.
 
Для розміщення робіт на сайті оберіть один із трьох типів абонементів, оптимальний для Вас.
 

Тип абонемента

Free

 Базовий 

Оптимальний

Золотий

Вартість місячного абонемента


 0грн

19грн  

29грн

49грн

Кількість розміщуваних робіт

3

10

25

Необмежена

Можливість прийняття замовлень  

 

СМС сповіщення про отримання нового замовлення

 

Можливість розміщення банера магазину

 

Розміщення номера телефону майстра

 

 

Розміщення статей блогу майстра у загальному блозі порталу

 

 

Проведення інтерв'ю з майстром та його публікація на
головній сторінці порталу (за бажанням)

 

 

 

 Кошти, що надходять за розміщення ваших робіт розподіляються для наступних цілей: 
- технічна підтримка та оплата за роботу сайту в Інтернеті.
- реклама Yandex.direct та Google adwords для збільшення відвідуваності та кількості продажів ваших магазинів. 
- розвиток рукоділля в Україні шляхом проведення майстер класів та акцій.

Правила свого магазину, вартість виробів, способи оплати та доставки ви встановлюєте самі за допомогою інструментів у Вашому профілі.
Це Ваш бізнес, а завдання Золотих Рук – надати всі можливості для того, щоб Ваш бізнес був УСПІШНИМ!